PROJEKT WSPÓŁFINANSOWANY PRZEZ SZWAJCARIE W RAMACH SZWAJCARSKIEGO
PROGRAMU WSPÓŁPRACY Z NOWYMI KRAJAMI CZŁONKOWSKIMI UNII EUROPEJSKIEJ
PROJECT SUPPORTED BY A GRANT FROM SWITZERLAND THROUGH
THE SWISS CONTRIBUTION TO THE ENLARGED EUROPEAN UNION
 
 
 
 
 
     
 • Łąki w dolinie Opatówki, fot. Halina E. Sadecka
  Łąki w dolinie Opatówki, fot. Halina E. Sadecka
 • Ciosowa Góra,Pasmo Tumlińskie, fot. A. Kozicki
  Ciosowa Góra,Pasmo Tumlińskie, fot. A. Kozicki
 • Widok z Gór Pieprzowych w okolicach Sandomierza, fot. Halina E. Sadecka
  Widok z Gór Pieprzowych w okolicach Sandomierza, fot. Halina E. Sadecka
 • W okolicach Kleczanowa, fot. Halina E. Sadecka
  W okolicach Kleczanowa, fot. Halina E. Sadecka
 • Wąwóz w okolicach Zagród, fot. Halina E. Sadecka
  Wąwóz w okolicach Zagród, fot. Halina E. Sadecka
Szkolenie liderów
 
 

Serdecznie zapraszamy do udziału w szkoleniu  dla liderów organizowanym  w ramach programu  pt. „Góry Świętokrzyskie naszą przyszłością”, które odbędzie się w dniach 20-22 listopada 2013r.  w Świętokrzyskim Centrum Doskonalenia Nauczycieli w  Wólce Milanowskiej /początek szkolenia o godz. 10.00 dnia 20 listopada, program w załączeniu/.

Realizatorem Programu jest Ośrodek Promowania Przedsiębiorczości we współpracy z Województwem Świętokrzyskim, a szkolenie pod nazwą  „Psychologia dla liderów” jest pierwszym modułem tematycznych szkoleń, które stanowią jedno z kluczowych działań tego programu i jest skierowane do osób aktywnie uczestniczących w życiu społecznym lokalnych środowisk wiejskich. Drugi moduł będzie dotyczył zarządzania przedsięwzięciami (pozyskiwanie środków, pisanie projektów, zarządzanie projektami, zarządzanie organizacją) a trzeci zachowania tradycji i kultury oraz sposobu wykorzystania zasobów lokalnych. Celem tych szkoleń jest podniesienie lokalnego potencjału liderskiego głównie wśród przedstawicieli wiejskich organizacji i działających partnerstw. Do udziału zapraszamy liderów wiejskich i przedstawicieli organizacji pozarządowych  /stowarzyszeń, Kół Gospodyń, LGD, grup nieformalnych/, przedstawicieli samorządów  z terenu powiatów objętych projektem /kieleckiego, opatowskiego, ostrowieckiego i sandomierskiego/, którzy nie brali udziału w pierwszej turze tych szkoleń. Pozytywne ukończenie pierwszego modułu pozwala na udział w kolejnych modułach szkoleń dla liderów oraz innych projektach realizowanego programu związanych z możliwością pozyskania wsparcia finansowego /dotacje/ na lokalne inicjatywy oraz wyjazdach studyjnych w kraju i zagranicę. 

Uprzejmie prosimy o potwierdzenie uczestnictwa poprzez odesłanie  karty zgłoszeniowej do dnia 13 listopada br. faxem na numer (0-15) 833 34 60 lub e-mailem na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., lub telefonicznie 0-15 833 34 00.

Uczestnictwo w szkoleniu jest bezpłatne, uczestnicy mają zapewnione noclegi /w zgłoszeniu należy zaznaczyć czy uczestnik  korzysta z noclegu/, wyżywienie i materiały szkoleniowe zaś dojeżdżają na własny koszt.  Na zakończenie otrzymają zaświadczenia potwierdzające ukończenie tematycznych szkoleń. W przypadku dodatkowych pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt z sekretariatem projektu tel. 15 833 34 00 lub kierownikiem  projektu Piotrem Korpyszem  tel. 15 833 34 04.

Do pobrania:

Data dodania: wtorek, 29 października 2013r.
   
 
copyrights @ 2013 - 2018
Ośrodek Promowania i Wspierania Przedsiębiorczości Rolnej - Sandomierz
www.opiwpr.org.pl