PROJEKT WSPÓŁFINANSOWANY PRZEZ SZWAJCARIE W RAMACH SZWAJCARSKIEGO
PROGRAMU WSPÓŁPRACY Z NOWYMI KRAJAMI CZŁONKOWSKIMI UNII EUROPEJSKIEJ
PROJECT SUPPORTED BY A GRANT FROM SWITZERLAND THROUGH
THE SWISS CONTRIBUTION TO THE ENLARGED EUROPEAN UNION
 
 
 
 
 
     
 • Wąwóz w okolicach Zagród, fot. Halina E. Sadecka
  Wąwóz w okolicach Zagród, fot. Halina E. Sadecka
 • Góry Pieprzowe w okolicach Sandomierza, fot. Halina E. Sadecka
  Góry Pieprzowe w okolicach Sandomierza, fot. Halina E. Sadecka
 • Pasmo Bielińskie zimą, fot. A. Kozicki
  Pasmo Bielińskie zimą, fot. A. Kozicki
 • Nad Wisłą w okolicach Nowego, fot. Halina E. Sadecka
  Nad Wisłą w okolicach Nowego, fot. Halina E. Sadecka
 • Jesienny zachód słońca w okolicach Piórkowa, fot. A. Kozicki
  Jesienny zachód słońca w okolicach Piórkowa, fot. A. Kozicki
Zaproszenie na szkolenie dla liderów
 
 

Serdecznie zapraszamy do udziału w szkoleniu dla liderów organizowanym  w ramach programu  pt. „Góry Świętokrzyskie naszą przyszłością”, które odbędzie się w dniach 22-24 stycznia 2014r.  w Świętokrzyskim Centrum Doskonalenia Nauczycieli w  Wólce Milanowskiej /początek szkolenia o godz. 10.00 dnia 22 stycznia, program w załączeniu/.

Realizatorem Programu jest Ośrodek Promowania Przedsiębiorczości we współpracy z Urzędem Marszałkowskim woj. świętokrzyskiego, a szkolenie pod nazwą  „Zarządzanie dla liderów” jest drugim modułem tematycznych szkoleń, które dotyczy zarządzania przedsięwzięciami (pozyskiwanie środków, opracowywanie projektów, zarządzanie projektami, zarządzanie organizacją)  i jest skierowane do osób aktywnie uczestniczących w życiu społecznym lokalnych środowisk wiejskich. Trzeci moduł /w lutym/ będzie dotyczył zachowania tradycji i kultury oraz sposobu wykorzystania zasobów lokalnych.  Celem tych szkoleń jest podniesienie lokalnego potencjału liderskiego głównie wśród przedstawicieli wiejskich organizacji i działających partnerstw. Do udziału zapraszamy liderów wiejskich i przedstawicieli organizacji pozarządowych  /stowarzyszeń, Kół Gospodyń, LGD, grup nieformalnych/, przedstawicieli samorządów  z terenu powiatów objętych projektem /kieleckiego, opatowskiego, ostrowieckiego i sandomierskiego/.

Uprzejmie prosimy o potwierdzenie uczestnictwa poprzez odesłanie  karty zgłoszeniowej do dnia 13 stycznia br. faxem na numer (0-15) 833 34 60 lub e-mailem na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Z uwagi na duże zainteresowanie szkoleniami dla liderów, mamy prośbę o bezzwłoczną odpowiedź w przypadku braku zainteresowania uczestnictwem Pani/Pana w tym szkoleniu. Pozwoli to na udział osób, które znalazły się na liście rezerwowej.

Uczestnictwo w szkoleniu jest bezpłatne, uczestnicy mają zapewnione noclegi, wyżywienie i materiały szkoleniowe zaś dojeżdżają na własny koszt. Na zakończenie otrzymają zaświadczenia potwierdzające ukończenie tematycznych szkoleń. W przypadku dodatkowych pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt z sekretariatem projektu tel. 15 833 34 00 lub kierownikiem  projektu Piotrem Korpyszem  tel. 15 833 34 04.

Do pobrania:

Data dodania: piątek, 3 stycznia 2014r.
   
 
copyrights @ 2013 - 2018
Ośrodek Promowania i Wspierania Przedsiębiorczości Rolnej - Sandomierz
www.opiwpr.org.pl